
- В наличии
- Код: 00144688
Блендер Gorenje стаціонарний 800Вт, чаша-1500мл, скло, чорний
2 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 800 Вт |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Кількість обертів (max-min): 17,000 об./хв. |
| Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Матеріал ножа: Ножі з високоякісної сталі sus 301 |
| Легке очищення |
| 4-лопасне лезо подрібнювача |
| Ручка регулювання швидкості |
| Кількість швидкостей: 2 |
| Імпульсна робота |
| Ніж від'єднується просто - безпечно і легко мити |
| Об'єм глечика блендера: 1.5 л |
| Мірні позначки на глечику і подрібнювачі для точного дозування |
| Мірничок для точності |
| Отвір у кришці |
| Гумові ніжки |
| Скляна чаша для повного контролю |
| Захисний вимикач |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Нержавіюча сталь |
| Приєднувальний кабель: 1.1 м |
| Розміри (шхвхг): 16.7 × 40.6 × 16.7 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 38 × 21.5 × 31.2 см |
| Вага: 3.9 кг |
| Вага брутто: 4.2 кг |
| Приєднувальна потужність: 700 Вт |
| Шифр приладу: 733362 |
| EAN код: 3838782178757 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Нет |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 16.7 мм |
| Ширина | 16.7 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мерный стакан | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик;Метал |
- Цена: 2 299 ₴
