
- В наличии
- Код: 00144685
Блендер Gorenje стаціонарний 1500Вт, чаша-2000мл, дисплей, подрібнювач, чорний-нерж
5 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 1500 Вт |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Потужність двигуна (max): 1500 Вт |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Матеріал ножа: Високоякісне лезо з нержавіючої сталі |
| Легке очищення |
| Ефективний 6-лопасний ніж |
| Подрібнення сухих продуктів |
| Кількість програм: 7 |
| Увімкнення натисканням кнопки |
| Імпульсна робота |
| Монохромний дисплей: LED дисплей |
| Об'єм глечика блендера: 2 л |
| Мірні позначки для точного дозування |
| Мірничок для точності |
| Завдяки отвору для пиття у кришці пляшку можна використовувати як дорожну |
| Отвір у кришці |
| Гумові ніжки |
| Глечик з Тритану |
| Захист від перегріву |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Сірий |
| Приєднувальний кабель: 0,8 м |
| Розміри (шхвхг): 19,2 × 43,2 × 24 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 41,7 × 29,6 × 28,6 см |
| Вага нетто: 5,2 кг |
| Вага брутто: 5,6 кг |
| Шифр приладу: 746233 |
| EAN код: 3838782993893 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 7 |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота | 24 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Объем кувшина | 2 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мерный стакан | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик + метал |
- Цена: 5 999 ₴
