
- В наличии
- Код: 00144680
Блендер Gorenje заглибний 800Вт, 5в1, чаша-500мл, подрібнювач, білий
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 800 Вт |
| DC-двигун постійного струму |
| Легке очищення |
| Увімкнення натисканням кнопки |
| Плавне регулювання швидкості |
| Імпульсна робота |
| Насадки приєднуються обертальним способом |
| Простота у використанні |
| Підходить для приготування пюре |
| Насадки: Подрібнювач із чашою, Металева блендерна насадка, |
| Чаша для змішування і збивання, Підставка, Вінчик для збивання |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 0.5 л |
| Об'єм подрібнювача: 0.5 л |
| Мірні позначки для точного дозування |
| Мірна ємність із кришкою придатна для зберігання продуктів |
| Нековзкі ніжки |
| 4-лопасне лезо подрібнювача |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Білий |
| Приєднувальний кабель: 1.3 м |
| Розміри (шхвхг): 5.4 × 39.7 × 6.5 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 32.6 × 18 × 29.8 см |
| Вага нетто: 0.9 кг |
| Вага брутто: 1.8 кг |
| Приєднувальна потужність: 800 Вт |
| Шифр приладу: 735656 |
| EAN код: 3838782393105 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим Турбо | Нет |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Белый |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 6.5 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Объем кувшина | 0.5 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мерный стакан | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик;Метал |
- Цена: 2 199 ₴
