
- В наличии
- Код: 00144677
Блендер Gorenje заглибний 600Вт, чаша-600мл, білий
1 059 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (макс.): 600 Вт |
| Двигун постійного струму для довговічності та економії енергії |
| Легко чистити |
| Увімкнення одним натисканням кнопки |
| Простота використання |
| Підходить для приготування каші |
| Металева насадка для подрібнення |
| Змішування |
| Ємність чаші: 0,7 л |
| Мірний стаканчик |
| 4-лопасне лезо подрібнювача |
| Матеріал корпусу: пластик + метал |
| Колір: Білий |
| Довжина з'єднувального кабелю: 1,1 м |
| Розміри приладу (ШхВхГ): 5,1 × 39 × 7,5 см |
| Розміри в упаковці (ШхВхГ): 20 × 21,4 × 13,2 см |
| Вага камери: 0.9 кг |
| Вага брутто пристрою: 1,3 кг |
| Потужність підключення: 600 Вт |
| Код товару: 742313 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим Турбо | Нет |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 39 мм |
| Ширина | 5.1 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мерный стакан | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик + метал |
- Цена: 1 059 ₴
