
- В наличии
- Код: 00144674
Блендер Gorenje заглибний 1000Вт, 3в1, чаша-700мл, нерж
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 1000 Вт |
| DC-двигун постійного струму |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 0,7 л |
| Об'єм подрібнювача: 0,5 л |
| Потужність двигуна (max): 1000 Вт |
| DC-двигун постійного струму |
| Матеріал ножа: Високоякісне лезо з нержавіючої сталі |
| Легке очищення |
| Увімкнення натисканням кнопки |
| Кнопка "Турбо" |
| Імпульсна робота |
| Насадки приєднуються обертальним способом |
| Простота у використанні |
| Підходить для приготування пюре |
| Насадки: Подрібнювач із чашою, Металева блендерна насадка, Чаша для змішування і збивання, Вінчик для збивання |
| Мірні позначки для точного дозування |
| 4-лопасне лезо подрібнювача |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Нержавіюча сталь |
| Приєднувальний кабель: 0,8 м |
| Розміри (шхвхг): 18,7 × 40,6 × 18,7 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 25,5 × 25,5 × 15,5 см |
| Вага нетто: 1,7 кг |
| Вага брутто: 1,9 кг |
| Приєднувальна потужність: 1000 Вт |
| Шифр приладу: 738520 |
| EAN код: 3838782512780 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 18.7 мм |
| Ширина | 18.7 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мерный стакан | Нет |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик + метал |
| Объем кувшина | 700 л |
- Цена: 1 999 ₴
