
- Нет в наличии
- Код: 00143309
Пилосос Electrolux контейнерний, 750Вт, конт пил -1.8л, HEPA12, 5 насадок, червоний
4 899 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Двигун ECO FORCE
Потужність потужності двигуна 750Вт, еквівалентна 2200Вт
Основна універсальна насадка підлога/килим DustTrap
Об'єм контейнера 1,8 літра. EASY EMPTYING SYSTEM
Регулювання потужності
Фільтрація: 4-ступінчаста (губчастий фільтр, подвійний циклон та випускний фільтр)
Клас фільтрації повітря А
Клас збирання на твердій підлозі А
Клас збирання на килимі В
Рівень фільтрації: 99.5%
Труба всмоктування: Телескопічна нержавіюча сталь 35 мм
Рівень шуму (зібраний пилосос), дБ(А): 80
Фільтр двигуна: E10, що миється
Фільтр: Гігієнічний H12, що миється
Автомат змотування шнура: Так
Радіус дії, м: 7
М'які колеса
Додаткові насадки:
Турбо-щітка для килимів
Міні-турбо щітка для меблів
Комбінована щілинна насадка з насадкою для твердих поверхонь
Насадка для м'яких меблів
Висота, мм: 350
Ширина, мм: 310
Глибина, мм: 415
Вага, кг: 7.53
Колір бази: Сірий
Основний колір: Червоний
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7.53 кг |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 415 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность всасывания | 2200 |
- Цена: 4 899 ₴
