
- Нет в наличии
- Код: 00143270
Мережева карта Eaton Gigabit Network Card M3
23 538 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гігібітна мережева карта Eaton (Network-M3)
| Функція: | Зв'язок Web / SNMP |
| Сумісність з ДБЖ: | 5SC (стійка) або RT, 5P, 5PX, 9SX, 9РХ |
| Підтримка: | SNMP v1 / v3 и IP v4 / v6 |
| Артикул | Network-M2 |
| Мережева карта Eaton - підтримує протокол MS | Швидкий гігабітний Ethernet, 10/100/1000 Мбіт/с, HTTP, HTTPS 1.1, TLS 1.2, SNMP V1, SNMP V3, NTP, SMTP, SMTPS BOOTP/DHCP IPv6, CLI, SSH, ARP |
| Тип слоту ДБЖ | Міні-Слот |
| Підтримка мережі | Ethernet 10/100/1000BaseT |
| Контроль температури та вологості | Так, тільки з датчиком моніторингу навколишнього середовища Eaton другого покоління (до 3 датчиків із послідовним підключенням) |
| Програмне забезпечення | Intelligent Power Manager 1.61 и выше, Intelligent Power Protector 1.61 та вище, будь-якого SNMP-сумісної системи управління мережею (НМС) |
| Підтримувані MIB | MIB II - Standard IETF UPS MIB (RFC 1628) – Eaton PowerMib (XUPS.MIB) |
| ОС підтримувані для вимкнення | Microsoft Windows, UNIX и Linux (докладний список систем, що підтримуються, доступний на powerquality.eaton.com) |
| Підтримка мов | Англійська, Французька, Німецька, Італійська, Іспанська, Китайська спрощена і традиційна, Японська, Російська |
| Робоча температура | 0 до 40°C |
| Відносна вологість | 5%-95% максимум. Без конденсату |
| Вхідна потужність | 5В - 12В |
| Споживання струму | 500/1000 мА макс. в залежності від ДБЖ |
| Розміри (Ш x Г X В, мм) | 132 x 66 x 42 |
| Вага (г) | 70 |
| Стандарти | Такі ж як і UPS |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 70 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Тип | Модуль расширения |
| Тип подаваемого тока | Постоянный |
| Ширина | 132 мм |
- Цена: 23 538 ₴
