
- В наявності
- Код: 00143216
Салатник Duralex Lys, 500мл, 14см, скло, прозорий
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Зроблено у Франції |
| Загартоване ударостійке скло |
| Застосування: Зберігання та сервірування |
| Форма: кругла |
| Діаметр: Ø 14 см |
| Висота борту: 5,5 см |
| Об'єм: 500 мл |
| Колір: Прозоре скло |
| Декор: Горизонтальна смужка |
| Не фарбується від продуктів |
| Можна мити в посудомийній машині |
| 100% гігієнічне та безпечне скло |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duralex |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Діаметр | 14 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративне оформлення | Горизонтальна смужка |
- Ціна: 115 ₴
