
- Нет в наличии
- Код: 00143173
Планшет Doogee T10 PRO 10.1" 8ГБ, 256ГБ, LTE, 8580мА•год, Android, чорний
8 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| МЕРЕЖА | Технологія | GSM / HSPA / LTE |
| КОРПУС | Розміри | 242.3 x 161.1 x 8.5мм |
| Вага | 568гр | |
| Матеріали | Скло спереду, алюмінієва рамка, алюмінієва задня поверхня | |
| SIM | Гібридний слот (Nano-SIM) | |
| Підтримка використання стілусу | ||
| ДИСПЛЕЙ | Тип | IPS LCD |
| Розмір | 10.1 дюймів, 295.8 см2 (~75.8% співвідношення екрану до розміру панелі) | |
| Роздільна здатність | 1200 x 1920, співвідношення сторін 16:10 (~224 ppi) | |
| ПЛАТФОРМА | Операційна система | Android 12 |
| Чіпсет | Unisoc T606 (12 nm) | |
| CPU | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) | |
| GPU | Mali-G57 MP1 | |
| ПАМ'ЯТЬ | Оперативна | 8GB |
| Внутрішня | 256GB | |
| еMMC 5.1 | ||
| ОСНОВНА КАМЕРА | Подвійна | 13МП |
| Додатково | LED спалах | |
| Відео | 1440p@30fps, 1080p@30fps | |
| ФРОНТАЛЬНА КАМЕРА | Одиночна | 8МП |
| Відео | Так | |
| ЗВУК | Гучномовець | Так, зі стереодинаміками |
| рознім 3.5mm | Так | |
| 24-bit/192kHz Hi-Res audio | ||
| КОММУНІКАЦІЇ | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE | |
| Навігація | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | Немає | |
| Радіо | Немає | |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG | |
| ОСОБЛИВОСТІ | Сенсори | Акселерометр, датчик наближення |
| АКУМУЛЯТОР | Тип | 8580мАг, не знімна |
| Зарядка | 18W, провідна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Операционная система | Android |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 8580 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 568 г |
| Толщина | 8.5 мм |
| Ширина | 242.3 мм |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ядер процессора | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Разрешение экрана | 1200 x 1920 |
| Частота процессора | 1.6 |
- Цена: 8 299 ₴
