
- В наличии
- Код: 00143144
Ігрова поверхня Dream Machines DM Pad XXL Black 1200x600x3
1 399 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Створенний для гравців
Незалежно від налаштувань ноутбука або мишки, наш DM PAD XXL не обмежує Вас! Це один з небагатьох килимків для геймерів шириною більше ніж 1 м. Розміри 1200x600мм дають Вам повну свободу в просторі і діях. Ви не повинні думати про те, де закінчується Ваш ігровий килимок, і можете повністю зосередитись на грі.
Повний контроль
Відповідно рівна поверхня забезпечує ідеальний контроль над ігровою мишкою - вона адаптована до змін швидкості рухів, що характеризує FPS ігри. Як і для динамічних боїв , так і для точного прицілювання, характерного для таких ігор, як CS: GO, чудово пасує DM PAD XXL
Пролив напій? Не біда!
DM PAD XXL обладнаний вологостійким покриттям. Тепер ви можете не турбуватись через пролиту на стіл воду. Спеціальна обробка запобігає вбиранню води в матеріал килимка. Досить тільки змахнути воду, без будь-якої шкоди для матеріалу DM PAD XXL.
Ідеальна товщина в 3 міліметри - отримуйте те, чого потребуєте.
Ми запитали у геймерів, якою має бути ідеальна товщина ігрового килимка. Адже більшість пропозицій на ринку варіюються від 1 до 7 міліметрів. Ми з'ясували, що ідеальна товщина для міцності та еластичності знаходиться десь посередині. Саме тому у DM PAD XXL вона складає оптимальні 3мм.
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розміри | 1200x600x3 мм / 47.2x23.6x0.11″ |
| Основа | Антиковзаюче покриття |
| Колір | Чорний |
| Краї | Прошитий |
| Вологозахищений | Так |
| Сумісні з | Лазерні та оптичні сенсори |
| Оптимізований для | Швидкість і контроль |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DM |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Загиб | Прямая |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1200 мм |
- Цена: 1 399 ₴
