
- В наличии
- Код: 00143040
Док-станція D-Link DUF-901 USB-C 4.0, 9 портів
9 444 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Док-станція 9-в-1 USB4 D-Link DUF-901
Розширення 9-в-1: Підключіть пристрої зберігання даних, периферійні пристрої, мережу та дисплеї за допомогою дев'яти універсальних портів
Швидкість передачі даних 40 Гбіт/с: Передача даних до 40 Гбіт/с за лічені секунди завдяки порту USB4
Два дисплеї 4K/один 8K: Багатофункціональні порти USB-C та DP 1.4 підтримують розширені або дзеркальні дисплеї, що дозволяє виводити два дисплеї 4K або один 8K
Швидка зарядка PD 100 Вт: Наскрізна передача живлення до PD 3.0/100 Вт для заряджання ноутбука або підключеного пристрою
Ethernet 2,5 Гбіт/с: 2,5 GbE забезпечує високошвидкісне та надійне дротове підключення
Корпус з алюмінієвого сплаву: Корпус з алюмінієвого сплаву в поєднанні з вентиляційними отворами для ефективного розсіювання тепла
Інтерфейси пристрою
Відеопорти:
• 2 x DP 1.4 (7680x4320@30Hz)
• 1 x USB Type-C 4.0 з DP 1.4 Alt Mode (багатофункціональний роз'єм)
Мережевий порт:
• 1 x RJ45 (2,5 Гбіт/с)
USB-порти:
• 1x USB Type-C 4.0: 40 Гбіт/с з вихідною потужністю 7,5 Вт (5 В при 1,5 А) (багатофункціональний роз'єм)
• 1x USB Type-C 3.1: 10 Гбіт/с
• 2x USB Type-A 3.1: 10 Гбіт/с
• 1 x USB Type-A 2.0: 480 Мбіт/с
Хост-роз'єм:
• USB Type-C 4.0: 40 Гбіт/с з USB Power Delivery (PD 3.0) для швидкої зарядки 100 Вт (сумісний з Thunderbolt 4)
Роздільна здатність дисплея:2
USB Type-C з DP 1.4 Alt Mode: 8K (7680x4320 при 30 Гц)/4K (3840 x2160@144Hz) для
одного дисплея або 8K (7680x4320@30Hz)/4K (3840x2160@30Hz) для двох дисплеїв2
DP 1.4-1: 8K (7680x4320@30Hz)/4K (3840x2160@144Hz) для одного дисплея або
8K (7680x4320@30Hz) для двох дисплеїв2
DP 1.4-2: 8K (7680x4320@30Hz)/4K (3840x2160@144Hz) для одного дисплея або
4K (3840x2160@30Hz) для двох дисплеїв2
Споживана потужність (Вт) Адаптер живлення 149,1 Вт (21 В/7,1 А)
Розміри 190 x 80 x 22 мм
Вага 332 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Питание | USB |
| Применение док-станции | Для ноутбуков |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Подключение к ПК |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с брендом | Windows |
| Тип док-станции | Мультимедийная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 332 г |
| Высота | 22 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | DisplayPort;LAN |
- Цена: 9 444 ₴
