
- Нет в наличии
- Код: 00142727
Стілець DIGITUS Ergonomic Standing Chair
7 589 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стоячи чи сидячи? Легко поєднайте обидва з ергономічним офісним стільцем від DIGITUS®
Цей регульований по висоті табурет поєднує в собі звичайне стояння з полегшенням для ваших ніг
Крім того, ви також можете рухатися, сидячи, оскільки крісло є універсальним
Його можна повертати на 360°, а висоту можна регулювати від 63 до 88 см, щоб оптимально адаптуватись до росту користувача чи бажаного застосування
Регулювання висоти здійснюється натисканням кнопки, вбудована газова пружина підтримує вас у цьому процесі
Ви можете похитуватися вперед-назад, виконувати вправи або розвантажувати ноги після тривалого стояння
Регульоване по висоті крісло стоячи і сидячи робить це можливим
Залишайтесь рухатись – навіть сидячи!
Цей регульований по висоті табурет поєднує в собі звичайне стояння з полегшенням для ваших ніг
Крім того, ви також можете рухатися, сидячи, оскільки крісло є універсальним
Його можна повертати на 360°, а висоту можна регулювати від 63 до 88 см, щоб оптимально адаптуватись до росту користувача чи бажаного застосування
Регулювання висоти здійснюється натисканням кнопки, вбудована газова пружина підтримує вас у цьому процесі
Ви можете похитуватися вперед-назад, виконувати вправи або розвантажувати ноги після тривалого стояння
Регульоване по висоті крісло стоячи і сидячи робить це можливим
Залишайтесь рухатись – навіть сидячи!
| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части кресла | 63 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 88 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 63 см |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Мягкая подушка спинки | Нет |
| Подставка для ног | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | алюминий |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | алюминий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
- Цена: 7 589 ₴
