
- Нет в наличии
- Код: 00142383
Рюкзак Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop Backpack - CP7625
5 699 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop – CP7625
Стильний рюкзак преміум-класу, ідеальний для ділових подорожей, що пропонує максимальний захист ноутбука, розумну організацію та комфортне носіння протягом усього дня.
Розроблений для сталого розвитку, адаптований для подорожей
Відповідально розроблений з великою місткістю та кількома відділеннями для зберігання, цей рюкзак зберігає ваші необхідні речі організованими та захищеними, куди б вас не завели ваші справи.
Розроблений з урахуванням екологічності
Маркування Dell EcoLoop позначає продукти, виготовлені з вибраних матеріалів та/або процесів, які допомагають зменшити наш вплив на навколишнє середовище.
Захистіть свою техніку в дорозі
Захистіть свій ноутбук
Безпечно зберігайте свій пристрій у спеціальному відділенні для ноутбука та планшета, підкладеному стійким до подряпин матовим матеріалом Nylex.
Загальний захист
Захистіть свій пристрій від ударів з будь-якого напрямку завдяки легкій амортизації з піни XPE на 360° на бічних стінках та верхньому бампері, а також додатковому товстому шару піни PE на задній панелі.
Залишайтеся зарядженими в дорозі
Акуратно покладіть свій портативний зарядний пристрій у спеціальну кишеню та зручно заряджайте ноутбук у сумці через кабельний отвір.
Технічні характеристики
Інформація про продукт
Стиль: Рюкзак
Варіанти перенесення: Плечовий ремінь, Ремінець для візка, Ручка
Характеристики чохла:
Бічна кишеня, передня кишеня, магнітна, блискавка, що замикається, бічна ручка, м'який плечовий ремінь, кишеня на блискавці
Мінімальний підтримуваний розмір екрана: 14 дюймів
Максимальний підтримуваний розмір екрана: 16 дюймів
Об'єм: 26 л
Тип застібки: Клапан, магнітний
Тип замикання: Блискавка
Фізичні характеристики
Колір виробу: Чорний
Матеріал виробу: Поліестер, тканина 600D, зшитий поліетилен (XPE) пінопласт
Зовнішній матеріал: Пластик
Матеріал підкладки: Nylex
Міцність: стійкість до подряпин всередині, стійкість до палива, ударостійкість, водостійкість
Висота: 440,00 мм
Ширина: 300,00 мм
Глибина: 210,00 мм
Вага (приблизна): 1,13 кг
Гарантія
Обмежена гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 1.13 кг |
| Объем | 26 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 210 |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 5 699 ₴
