
- В наличии
- Код: 00142290
Мийка кухонна Deante Momi, граніт, квадрат, без крила, 500х440х230мм, чаша - 1, врізна, сірий + кухонна дошка
9 539 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Серія | MOMI |
| Проектований продукт | Так |
| Дизайнер | Katarzyna Logwinienko, Wojciech Szmit |
| Гарантія | 18 |
| EAN | 5907650831105 |
| Код продукту | ZKM_S103 |
| РАКОВИНА | |
|---|---|
| Оздоблення | сірий металік |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | граніт |
| Спосіб монтажу | врізний, підвісний |
| Кільксть камер | 1 |
| мінімальна ширина шафки | 500 |
| Ширина [мм] | 440 |
| Довжина [мм] | 500 |
| Висота [мм] | 230 |
| глибина камеры 1 | 200 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Довжина [мм] | 480 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Ширина [мм] | 420 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Довжина [мм] | 460 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Ширина [мм] | 400 |
| Універсальний | так |
| З сифоном | так |
| Діаметр стоку | 3.5 " |
| кількість отворів | 2 |
| кількість фрезованих отворів | 0 |
| додаткові функції | обробна дошка в комплекті, зливна кришка в комплекті |
| СИФОН ДЛЯ РАКОВИНИ | |
|---|---|
| Оздоблення | сталь |
| Тип пробки | автоматичний, з кнопкою |
| Компактний сифон Space-Saver | так |
| Можливість підключення посудомийної / пральної машини | так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Цвет | Серый |
| Крышка | Есть |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Тип посуды | Миска |
| Форма | Квадратная |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота миски | 230 см |
| Длина миски | 500 см |
| Материал чаши | граніт |
| Ширина миски | 440 см |
- Цена: 9 539 ₴
