
- Нет в наличии
- Код: 00141949
Кріплення ТВ фіксоване Chief Thinstall MSTU 32-65"
8 580 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: настінне, фіксоване
Колір чорний
Діагональ пристрою (дюйми): 26-65
Максимальне навантаження на кріплення (кг): 45,4
Відстань між точками кріплення (х Ш, мм): хв. 100х100, макс. 400х600
Габарити кріплення (В х Ш х Г, мм): 530x706x10
Горизонтальний зсув після інсталяції (мм): залежить від моделі ТБ, що встановлюється
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chief |
| Дистанционное управление | Нет |
| Цвет | Черный |
| Максимальная диагональ телевизора | 65 дюйм |
| Максимальная нагрузка | 45.4 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Привод | Ручной |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Форма кронштейна | L-образная |
| Размеры | |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 706 мм |
- Цена: 8 580 ₴
