
- Нет в наличии
- Код: 00141948
Кріплення ТВ фіксоване Chief Fusion MSM1U 32-65"
9 505 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: настінне, фіксоване
Колір чорний
Діагональ пристрою (дюйми): 32-65"
Максимальне навантаження на кріплення (кг): 56.7
Відстань між точками кріплення (х Ш, мм): макс. 400х642
Габарити кріплення (В х Ш х Г, мм): 464x654x51
Горизонтальне зрушення після інсталяції (мм): 327
Вертикальний зсув після інсталяції (мм): 25
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chief |
| Дистанционное управление | Нет |
| Цвет | Черный |
| Максимальная диагональ телевизора | 65 дюйм |
| Максимальная нагрузка | 56.7 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Привод | Ручной |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Форма кронштейна | L-образная |
| Размеры | |
| Высота | 464 мм |
| Ширина | 654 мм |
- Цена: 9 505 ₴
