
- В наличии
- Код: 00141483
Фен Beurer Ripe Cherry, 1600Вт, 2 режими, іонізація, хол. обдув, чорний
1 644 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики
Потужність, Вт
Режими та функції
Тип
Вид насадки
Особливості
Тип іонізації
Тип мотора
- DC
Кількість швидкостей
- 2
Кількість температурних режимів
- 2
Насадки
- Концентратор
Комплектація
- Фен
Насадка
Інструкція
Додаткові характеристики
Довжина шнура
- 1.9 м
Електроізоляція
- Клас II
Розміри, вага
Габарити приладу (ВхШхГ)
- 25.9 x 15.6 х 8 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
- 23.5 х 13 х 9 см
Вага
- 0.45 кг
Вага в упаковці
- 0.59 кг
Сфера використання
Кількість насадок в упаковці, шт
- 1
Додаткові характеристики
- Автоматичний захист від перегріву
Знімний повітряний фільтр легко очищується
Вузька насадка для професійної укладки
М'яка на дотик поверхня Soft Touch
Регулювання напруги 100-120 / 220-240 В (1200/1600 Вт)
Колір
- Чорний/Бордовий
Країна реєстрації бренду
- Німеччина
Гарантія
- 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
EAN
- 4211125105389
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Нет |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.45 кг |
| Ширина | 15.6 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Чорний/Бордовий |
- Цена: 1 644 ₴
