
- В наличии
- Код: 00141475
Щітка-масажер Beurer для обличчя, АААх2 в комплекті, 2 швидкості, білий
1 717 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна електрична щітка BEURER для щоденного догляду за обличчям. Очищає шкіру в чотири рази ретельніше, ніж вручну. Два режими обертання для дбайливого і глибокого чищення. М'яка насадка-щітка неймовірно ніжна і приємна на дотик. Щітка працює на батарейках - зручно брати з собою, можна використовувати в душі та при прийнятті ванни. Корпус з підвісним кільцем для практичного зберігання.
Основні
| Тип масажера | щітка-масажер |
| Зони масажу | для обличчя |
Додатково
| Особливості | 2 швидкості |
| індикатор низького рівня заряду батареї | |
| водостійка конструкція /IPX7 | |
| Джерело живлення | від батарейок /2хААА в комплекті |
| Комплектація | батарейки /АААх2 |
| насадка-щітка |
Фізичні
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.097 кг |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Возраст | Без ограничений |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Масса | 0.097 г |
| Некомедогенно | Нет |
| Объем | 0.00333 мл |
| Пол | Унисекс |
| Тип средства для умывания | Глубокое очищение |
| Тип кожи | Все типы кожи |
| Состав | |
| Лаурет сульфат натрия (SLES) | Нет |
| Минеральное масло | Нет |
| Парабены | Нет |
| Синтетические красители | Нет |
| Синтетические отдушки | Нет |
| Синтетические консерванты | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение и результат | Очищення;Відлущування відмерлих клітин шкіри |
| Проблема кожи | Мімічні зморшки;Зморшки;В'ялість;Сухість;Тьмяність |
- Цена: 1 717 ₴
