
- В наличии
- Код: 00141427
Електропростирадло Beurer, від мережі, 150х80см, 60Вт, 3 режими, фліс, білий
4 439 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійне односпальне електропростирадло Beurer для теплого комфортного сну. Дозволяє спати з відкритим вікном в теплі та затишку. Електричне простирадло виготовлене з нетканого матеріалу з декоративним візерунком. Приємне на дотик, швидко нагрівається, розслаблює і забезпечує здоровий сон. Німецька система Beurer гарантує безпеку використання. Простирадло можна прати в машинці, від'єднавши вимикач.
| Назва | Електричне простирадло |
| Споживча потужність Вт | 60 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Ручне/машинне прання |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | |
| Розмір | 150 х 80 х 0,8 |
| Вага | 0,7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Вес | 0.7 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Односпальный |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические простыни |
| Толщина | 0.8 см |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 80 см |
- Цена: 4 439 ₴
