
- Нет в наличии
- Код: 00141421
Електроковдра Beurer, від мережі, 200х150см, 150Вт, 6 режимів, фліс, сірий
7 059 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична ковдра для комфортного та безпечного тепла. М'який матеріал ковдри створює затишок та не залишає ворс. Забезпечує максимально ефективний контактний обігрів, низьке споживання електроенергії. Під великою електроковдрою можна розслабитись у холодну погоду удвох. Безпечно та надійно.
| Назва | Електроковдра |
| Споживча потужність Вт | 150 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Сірий |
| Розмір | 200 х 150 х 1 |
| Вага | 2,09 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Вес | 2.09 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Серый |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Двуспальный |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические одеяла |
| Толщина | 1 см |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 150 см |
- Цена: 7 059 ₴
