
- Нет в наличии
- Код: 00141420
Електроковдра Beurer, від мережі, 200х150см, 150Вт, 6 режимів, фліс, плюш, сірий
7 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже велика електроковдра забезпечить приємне тепло у холодні дні. Нагріває постіль за 10 хвилин, споживає мало електроенергії. Пухнастий матеріал ковдри затишно зігріє та допоможе розслабитися. Безпечне використання та німецька якість виробу.
| Назва | Електроковдра |
| Споживча потужність Вт | 150 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Світло-коричневий |
| Розмір | 200 х 150 х 2 |
| Вага | 2,09 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Вес | 2.09 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Серый |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Двуспальный |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические одеяла |
| Толщина | 2 см |
| Функция автоотключения | Да |
| Время нагрева | 10 мин |
| Ширина | 150 см |
- Цена: 7 299 ₴
