
- В наличии
- Код: 00141414
Електрогрілка Beurer, від мережі, 33х44см, 100Вт, 3 режими, авт. вимкн. через 90хв, мікроволокно, біло-червоний
2 111 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Супер м'яка електрична грілка. Дуже приємна на дотик, дарує затишне тепло. Розслабляє тіло, покращує кровообіг, позитивно впливає на м'язи. Швидко нагрівається, має гнучку форму для самого комфортного використання. Німецька електрогрілка BEURER надійна і безпечна, з точним регулюванням температур і автовідключенням. Можна прати в машинці, від'єднавши вимикач.
| Назва | Електрогрілка |
| Споживча потужність Вт | 100 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву Швидкий нагрів |
| Матеріал | М'яке мікроволокно |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Білий |
| Розмір | 1х33х44 |
| Вага | 0,14 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Вес | 0.14 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальное время установки таймера | 90 мин |
| Машинная стирка | Да |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Таймер | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 33 см |
- Цена: 2 111 ₴
