
- В наличии
- Код: 00140687
Серветка ARDESTO Oliver, 40х40см, 100% бавовна, зелений
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 40х40 см.
Колір: зелений.
Склад: 100% бавовна.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі
- не сушити в сушильній машині
- не відбілювати
- хімчистка заборонена
- прасувати при температурі до 150 градусів
- сушити у вертикальному положенні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Общее количество предметов | 1 |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Хлопок |
| Машинная стирка | Да |
| Основа | Хлопок |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Принты, узоры | Однотонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Салфетка |
| Форма скатерти | Квадратная |
| Состав материала | |
| Хлопок | 100 % |
| Шерсть | 100 % |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 40 см |
| Ширина салфетки | 40 см |
| Размеры скатерти | |
| Ширина скатерти | 40 см |
- Цена: 114 ₴
