
- В наличии
- Код: 00140684
Ранер ARDESTO Spice 40х140см, 90% поліестер, 10% бавовна
209 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: ранер.
Розмір: 40х140 см.
Дизайн: Spice.
Склад: 90% поліестер, 10% бавовна.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машині при 30 °C на делікатному режимі;
- машинне сушіння при низькій температурі;
- не відбілювати;
- хімічне чищення будь-яким розчинником, крім трихлоретилену;
- прасувати при температурі до 110 °C.
| Состав материала | |
|---|---|
| Хлопок | 10 % |
| Полиэстер | 90 % |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 140 см |
| Ширина дорожки | 40 см |
| Основные | |
| Материал | Полиэстер |
| Машинная стирка | Да |
| Отделка и украшения | Фотопечать |
| Основа | Без основы |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Дорожка |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Размеры скатерти | |
| Ширина скатерти | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Принты, узоры | Spice |
- Цена: 209 ₴
