
- Нет в наличии
- Код: 00140681
Ранер ARDESTO Oliver, 40х140см, 100% бавовна, бежевий
282 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 40х140 см.
Колір: беж.
Склад: 100% бавовна.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі
- не сушити в сушильній машині
- не відбілювати
- хімчистка заборонена
- прасувати при температурі до 150 градусів
- сушити у вертикальному положенні
| Состав материала | |
|---|---|
| Хлопок | 100 % |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 140 см |
| Ширина дорожки | 40 см |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 140 см |
| Ширина скатерти | 40 см |
| Основные | |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Хлопок |
| Машинная стирка | Да |
| Основа | Хлопок |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Принты, узоры | Однотонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Дорожка |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Размеры салфетки | |
| Ширина салфетки | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина салфетки | 140 см |
- Цена: 282 ₴
