
- В наличии
- Код: 00140673
Ранер ARDESTO Christmas Gingerbread 33х137см, 100% поліестер, червоний
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: ранер.
Розмір: 33х137 см.
Дизайн: Імбирне печиво.
Склад: 100% поліестер.
Країна виробництва: Китай.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машині при 30 °C на делікатному режимі;
- машинне сушіння при низькій температурі;
- не відбілювати;
- хімічне чищення заборонене;
- прасувати при температурі до 110 °C.
| Размеры дорожки | |
|---|---|
| Длина дорожки | 137 см |
| Ширина дорожки | 33 см |
| Основные | |
| Цвет | Красный |
| Материал | Полиэстер |
| Машинная стирка | Да |
| Отделка и украшения | Фотопечать |
| Основа | Без основы |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Принты, узоры | Рождество |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Дорожка |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Состав материала | |
| Полиэстер | 100 % |
| Размеры скатерти | |
| Ширина скатерти | 33 см |
- Цена: 299 ₴
