
- В наличии
- Код: 00140576
Подушка ортопедична ARDESTO Sleepwell, 60х40х11/9см, хвиля, піна меморі, білий
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: подушка ортопедична.
Серія: Sleepwell.
Розмір: 60х40х11/9см.
Форма: хвиля, кращий вибір для тих, хто спить на спині чи на боці.
Наповнювач: піна меморі.
Чохол: жакардова тканина 63% поліестер, 22% віскоза, 15% бамбукове поліволокно.
Внутрішній чохол: трикотаж, 100% поліестер.
Застібка: блискавка.
Колір: білий.
Рекомендації по догляду за чохлом:
- машинне прання при температурі до 40 °С;
- не відбілювати;
- не прасувати;
- хімічне чищення будь-яким розчинником, крім трихлоретилену;
- сушити в горизонтальному положенні.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Сербія.
| Размеры подушки | |
|---|---|
| Высота подушки | 11 см |
| Длина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Наполнитель | Memory Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Жаккард |
| Назначение | Для сна |
| Тип | Для сна |
| Тип подушки | Ортопедическая |
| Форма | Фигурная |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка наволочки | блискавка |
| Материал наперника/чехла | жакард;трикотаж |
| Наволочка | 1 |
- Цена: 1 399 ₴
