
- В наличии
- Код: 00140570
Подушка ортопедична ARDESTO Sleepwell Travel 31х28х10см, для шиї, піна меморі, сірий
429 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: подушка ортопедична для шиї.
Серія: Sleepwell.
Розмір: 31х28х10 см.
Форма: бумеранг.
Наповнювач: піна з ефектом пам'яті.
Чохол: 100% поліестер.
Застібка: блискавка.
Колір: сірий.
* Ідеальна підтримка шиї під час тривалого сидіння в подорожах.
* Знімний чохол з м'якого велюру, приємного на дотик.
Рекомендації по догляду за чохлом:
- ручне прання;
- не відбілювати;
- не прасувати.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Размеры подушки | |
|---|---|
| Высота подушки | 10 см |
| Длина подушки | 31 см |
| Ширина подушки | 31 см |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Материал наперника/чехла | полиэстер |
| Наволочка | Нет |
| Наполнитель | Memory Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Полиэстер |
| Назначение | Для сидения |
| Тип | Для сна |
| Тип подушки | Ортопедическая |
| Форма | Фигурная |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка наволочки | блискавка |
- Цена: 429 ₴
