
- В наличии
- Код: 00140355
КПБ 2.0сп ARDESTO Mix&Match, підковдра 200х220см, простирадло 240х260см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, рожевий
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальний розмір: двоспальний євро.
Матеріал: 100% бавовна, сатин.
Щільність: 205 ТС.
Застібка: підковдра на блискавці, наволочки на гудзиках.
Комплектація:
Підковдра: 200 х 220 см
Простирадло: 240 х 260 см
Наволочки (2 шт.): 50 х 70 см
Рекомендації щодо догляду:
- прати при температурі 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати при температурі не вище 110 °С;
- не застосовувати засоби хімічного чищення;
- заборонено віджимати та сушити в сушильній машині.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Состав ткани | |
|---|---|
| Хлопок | 100 % |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 260 см |
| Ширина простыни | 240 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 200 см |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Основные | |
| Цвет | Розовый |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Плотность | 205 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Простыня | 1 |
| Пододеяльник | 1 |
- Цена: 3 699 ₴
