
- В наличии
- Код: 00140327
КПБ 1,5сп ARDESTO Gloria, підковдра 160х220см, простирадло 160х220см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, панди, зелений
2 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальний розмір: півтораспальний євро.
Матеріал: 100% бавовна, сатин.
Щільність: 200 ТС.
Дизайн: панди, зелений.
Застібка: підковдра на блискавці, наволочки клапан.
Комплектація:
Підковдра: 160 х 220 см
Простирадло: 160 х 220 см
Наволочки (2 шт.): 50 х 70 см
Рекомендації щодо догляду:
- прати при температурі 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати при температурі не вище 110 °С;
- не застосовувати засоби хімічного чищення;
- заборонено віджимати та сушити в сушильній машині.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Состав ткани | |
|---|---|
| Хлопок | 100 % |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 220 см |
| Ширина простыни | 160 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 160 см |
| Ширина пододеяльника | 160 см |
| Основные | |
| Цвет | Зелёный |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Отделка и украшения | Печатный рисунок |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Животные принты |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Сатин |
| Плотность | 200 г/м2 |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Простыня | 1 |
| Пододеяльник | 1 |
- Цена: 2 399 ₴
