
- В наличии
- Код: 00140305
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Smart, 90х1200мм, таймер-регулятор, сталь, чорний муар
3 729 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
Тип - електрична
Вид - драбинка
Кількість секцій - 4
Матеріал - фарбована сталь
Колір - чорний муар
Розташування шнура - праворуч
Потужність, 88 Вт
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - регулятор/таймер
Максимальна робоча температура, 55°C
Розмір -
Ширина, 90 мм
Висота, 1200 мм
Глибина, 69 мм
Міжосьова відстань, 60 мм
Габарити (ВхШхГ),120х9х6,9 см
Вага, 4,50 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Вес | 4.5 г |
| Высота | 1200 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Количество крючков | 4 шт |
| Материал | Металл |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Планка с крючками |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость полотенец | 4 |
| Тип крепежа | стаціонарна |
- Цена: 3 729 ₴
