
- В наличии
- Код: 00140302
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Eco, 160х1000мм, кнопка, сталь, білий
2 379 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
Тип - електрична
Вид - драбинка
Кількість секцій - 2
Матеріал - фарбована сталь
Колір - білий
Розташування шнура - праворуч
Потужність, 76 Вт
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - без регулятора, кнопка
Максимальна робоча температура, °C
55
Розмір
Ширина, мм - 160
Висота, мм - 1000
Глибина, мм - 72
Міжосьова відстань, мм - 130
Габарити (ВхШхГ), см - 100х16х7,2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Металл |
| Вместимость полотенец | 2 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Планка с крючками |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет покрытия | Белый |
| Тип крепежа | стаціонарна |
- Цена: 2 379 ₴
