
- В наличии
- Код: 00140301
Рушникосушка ARDESTO електрична EKO, 480x600мм, кнопка, сталь, праве підключення, білий
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - електричний
Розмір 600х480х72 мм
Матеріал - фарбована сталь
Колір - білий
Кількість секцій - 6
Спосіб управління - механічний ( кнопка )
Потужність - 108 Вт
Розташування кабелю - праве підключення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 480 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Металл |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Планка с крючками |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет покрытия | Белый |
- Цена: 2 499 ₴
