
- В наличии
- Код: 00140296
Рушникосушка ARDESTO електрична Classik-TR K, 770x430х80мм, таймер-регулятор, сталь, чорний матовий
4 249 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична рушникосушарка Ardesto Classik 770x430 TR K.
Працює за технологією сухого ТЕНу. Обладнана вбудованим таймер-регулятором і конектором для підключення до живлення з будь-якого боку. Оснащена комплектом для прихованого підключення.
Модель має 8 ребер з круглої труби.
Матеріал – сталь з антикорозійною обробкою. Покриття: чорний мат.
Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Час роботи: 3, 6 годин або постійний нагрів. Потужність 80 Вт.
Гарантія – 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 770 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Количество крючков | 8 шт |
| Материал | Металл |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 430 мм |
- Цена: 4 249 ₴
