
- В наличии
- Код: 00140281
Чашка з ложкою ARDESTO Cute, 320мл, порцеляна, нержавіюча сталь, білий
209 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Cute.
Тип: чашка з ложкою.
Матеріал: порцеляна, нержавіюча сталь.
Об'єм: 320 мл.
Основний колір: білий.
Верхній діаметр: 8,3 см .
Висота: 10,5 см.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Блюдце | нет |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 10.5 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Диаметр | 8.3 мм |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Нет |
| Ложечка | есть |
| Материал | Фарфор |
| Объем | 320 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Классическая |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 8.3 мм |
- Цена: 209 ₴
