
- В наличии
- Код: 00140257
Чашка ARDESTO My heart, 300мл, кераміка, блакитний
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: My heart.
Тип: чашка.
Матеріал: кераміка.
Об'єм: 300мл.
Основний колір: блакитний.
Верхній діаметр: 8.4 см.
Висота: 8.5см.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Блюдце | нет |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 8.5 мм |
| Декоративное оформление | Роспись |
| Диаметр | 8.4 мм |
| Цвет | Голубой |
| Крышка | Нет |
| Ложечка | нет |
| Материал | Керамика |
| Объем | 300 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Классическая |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 8.4 мм |
- Цена: 145 ₴
