
- В наличии
- Код: 00140217
Чашка ARDESTO Floerino, 480мл, кераміка, блакитний
115 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Floerino
Тип: чашка
Матеріал: кераміка
Об'єм: 480 мл
Основний колір: блакитний
Верхній діаметр: 12 см
Висота: 7.5 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Блюдце | нет |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 7.5 мм |
| Декоративное оформление | Роспись |
| Диаметр | 12 мм |
| Цвет | Голубой |
| Крышка | Нет |
| Ложечка | нет |
| Материал | Керамика |
| Объем | 480 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Классическая |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 12 мм |
- Цена: 115 ₴
