
- В наличии
- Код: 00140167
Набір чашок з ручками і подвійними стінками ARDESTO, 430мл, 2шт, боросилікатне скло, прозорий
515 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: боросилікатне скло.
Об'єм: 430 мл.
Верхній діаметр: 9.2см.
Висота: 13.2 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20...+150°C.
Кількість в упаковці: 2 шт.
Використання в посудомийній машині: так, до 50 циклів миття.
Використання в мікрохвильовій печі: так, при температурі до 100 °С.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 13.2 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Диаметр | 9.2 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Крышка | Нет |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Ложечка | нет |
| Материал | Боросиликатное стекло |
| Объем | 430 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Термо |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 9.2 мм |
- Цена: 515 ₴
