
- В наличии
- Код: 00140133
Набір чашок з ручками ARDESTO Good Morning , 420мл, 2шт, боросилікатне скло, прозорий
269 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: боросилікатне скло
Об'єм: 420 мл
Верхній діаметр: 7.8 см
Висота: 7.7 см
Колір: прозорий
Термостійкість: -20...+150°C
Кількість в упаковці: 2 шт
Використання в посудомийній машині: так Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту Країна виробництва: Китай
Об'єм: 420 мл
Верхній діаметр: 7.8 см
Висота: 7.7 см
Колір: прозорий
Термостійкість: -20...+150°C
Кількість в упаковці: 2 шт
Використання в посудомийній машині: так Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту Країна виробництва: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 7.7 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Диаметр | 7.8 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Крышка | Нет |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Ложечка | нет |
| Материал | Боросиликатное стекло |
| Объем | 420 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Классическая |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 7.8 мм |
- Цена: 269 ₴
