
- В наличии
- Код: 00140126
Набір чашок з подвійними стінками ARDESTO, 320мл, 2шт, боросилікатне скло, прозорий
399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: боросилікатне скло.
Чашка об'єм: 320мл.
Верхній діаметр: 8.8cм.
Висота: 11.5см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20...+150°C.
Кількість в упаковці: 2 шт.
Використання в посудомийній машині: так, до 50 циклів миття.
Використання в мікрохвильовій печі: так, при температурі до 100 °С.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 11.5 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Диаметр | 8.8 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Крышка | Нет |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Ложечка | нет |
| Материал | Боросиликатное стекло |
| Объем | 320 мл |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ситечко | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Термо |
| Тип емкости | Чашка |
| Ширина | 8.8 мм |
- Цена: 399 ₴
