
- В наличии
- Код: 00140093
Хлібниця ARDESTO Midori 33х18х12см, метал, бамбук, чорний
699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: метал, бамбук.
Розмір: 33х18х12.9 см.
Колір: чорний.
Упаковка: кольорова коробка. Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Вентиляционные отверстия | Да |
| Высота | 12.9 см |
| Глубина | 12.9 см |
| Длина | 33 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Материал крышки | Бамбук |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 18 см |
- Цена: 699 ₴
