
- В наличии
- Код: 00140090
Хлібниця ARDESTO Fresh, 29х14х12.5см, пластик, білий
245 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: пластик.
Розмір: 14х29х 2,5 см.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 12.5 см |
| Глубина | 12.5 см |
| Длина | 29 см |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Материал крышки | Пластик |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 14 см |
- Цена: 245 ₴
