
- В наличии
- Код: 00139863
Тарілка ARDESTO Dew 27см, скло, прозорий
259 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: тарілка.
Матеріал: скло.
Максимальний діаметр: 27 см.
Висота: 1,8 см.
Колір: прозорий.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: ні.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Высота | 1.8 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Диаметр | 27 мм |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Стекло |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип тарелки | Обеденная |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 27 мм |
- Цена: 259 ₴
