
- В наличии
- Код: 00139854
Сковорода для млинців Mini ARDESTO Gemini Gourmet, 18см, алюміній, чорний
349 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: штампований алюміній
Матеріал ручки: бакеліт
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, мармурове, 2 шари
Діаметр, см: 18
ДІаметр дна: 15 см.
Товщина стінок, мм: 2.5
Висота стінок, см: 1.7
Товщина дна, мм: 2.5
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: так
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Верхний диаметр посуды | 18 (см) |
| Высота стенок | 1.7 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода для блинов и оладий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
- Цена: 349 ₴
