
- В наличии
- Код: 00139851
Сковорода гриль ARDESTO Gemini Baceno, 34х24см, алюміній, чорний
1 039 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: литий алюміній
Матеріал ручки: дерево
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Діаметр, см: 34x24
Товщина стінок, мм: 3.5
Висота стінок, см: 3.8
Товщина дна, мм: 4
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 34 (см) |
| Высота стенок | 3.8 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Длина посуды | 34 см |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина посуды | 24 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Pfluon |
- Цена: 1 039 ₴
