
- В наличии
- Код: 00139849
Сковорода глибока зі знімною ручкою ARDESTO Gemini Bari, 26см, алюміній, чорний
1 159 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал: кований алюміній |
| Діаметр: 26 см |
| Діаметр дна: 22.7 см |
| Висота стінок: 7.2 см |
| Товщина стінок: 3.7 см |
| Товщина дна: 3.8 мм |
| Колір: чорний |
| Антипригарне покриття: XYLAN PLUS, 2 шари, мармурове |
| Ручка: знімна ручка бакеліт+силікон |
| Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. |
| Використання в посудомийній машині: ні |
| Країна виробник: Китай |
| Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Высота стенок | 7.2 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Да |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 3.8 мм |
| Толщина стенки | 3.7 мм |
- Цена: 1 159 ₴
