
- В наличии
- Код: 00139842
Сковорода глибока з кришкою ARDESTO Gemini Gourmet, 24см, алюміній, чорний
1 029 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 24 см
Діаметр дна: 22.5 см
Висота стінок: 7 см
Товщина стінок: 2.3 мм
Товщина дна: 2.7 мм
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, мармурове
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH. Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Высота стенок | 7 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | стекло |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 2.7 мм |
| Толщина стенки | 2.3 мм |
- Цена: 1 029 ₴
