
- В наличии
- Код: 00139823
Сковорода глибока ARDESTO Gemini Salerno, 28см, алюміній, чорний
999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал: штампований алюміній |
| Діаметр: 28 см |
| Діаметр дна: 23.5 см |
| Висота стінок: 5.7 см |
| Товщина стінок: 4.0 мм |
| Товщина дна: 4.0 мм |
| Колір: чорний |
| Антипригарне покриття: XYLAN PLUS, 2 шари, з насічкою для кращого антипригарного ефекту |
| Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH |
| Суміжність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. |
| Використання в посудомийній машині: ні |
| Країна виробник: Китай |
| Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Высота стенок | 5.7 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | XYLAN PLUS |
- Цена: 999 ₴
