
- В наличии
- Код: 00139808
Сковорода ВОК ARDESTO Gemini Lucca, 28см, алюміній, чорний
869 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Gemini Lucca.
Тип: Сковорода ВОК.
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 28 см.
ДІаметр дна: 15.5 см.
Висота стінок: 8.5 см.
Товщина стінок: 2.5 мм.
Товщина дна: 2.6 мм.
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, з насічкою для кращого антипригарного ефекту.
Ручка: бакеліт з Soft-touch покриттям.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Высота стенок | 8.5 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Pfluon |
- Цена: 869 ₴
