
- В наличии
- Код: 00139797
Сковорода ARDESTO Gemini Torino 24 см, сірий, алюміній
919 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 24 см.
ДІаметр дна: 17 см.
Висота стінок: 4,7 см.
Товщина стінок: 2,8 мм.
Товщина дна: 3,0 мм.
Колір: сірий, "під мармур"
Антипригарне покриття: мармурове, Xylan Plus, 2 шари
Ручка: бакеліт з Soft-touch покриттям
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Высота стенок | 4.7 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Серый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Толщина дна | 3 мм |
| Толщина стенки | 2.8 мм |
- Цена: 919 ₴
